PERSONAL

porträtt bild av Magnus Bergström

Magnus Bergström
VD/Ägare/Försäljning
magnus@sijab.com
070-330 16 32

porträtt bild av Henrik Bergström

Henrik Bergström
Ägare/Försäljning/Marknad/IT
henrik@sijab.com
070-666 23 11

porträtt bild av André Forss

André Forss
Innesäljare
andre@sijab.com
070-330 16 82

porträtt bild av Mattias Holmström

Mattias Holmström
Försäljning
mattias@sijab.com
070-330 12 06

Porträttbild av Ronnie Lubell

Ronnie Lubell
Innesäljare
ronnie@sijab.com
070-330 16 26

Porträttbild av Ingvar Ångnell

Ingvar Ångnell
Lager
info@sijab.com
063-51 11 10

Porträttbild av Patrik Melander

Patrik Melander
Verkstadsansvarig/Lager
patrik@sijab.com
070-330 16 59

Porträttbild av Tomas Björkbacka

Tomas Björkbacka
Lageransvarig
tomas@sijab.com
070-330 16 45

Porträttbild av Ida Krylén

Ida Krylén
Innesäljare
ida@sijab.com
070-330 16 95

Porträttbild av Thomas Sund

Thomas Sund
Säljare (Örnsköldsvik)
thomas@sijab.com
070-334 42 76