KONTAKTA OSS

063-511110Hitta hit

Företaget

Sandbergs har över 30 års erfarenhet i petroleumbranschen och jobbar med försäljning av diesel, eldningsolja, bensin, bränsletankar, smörjmedel, gas, gasol, kem och sambands-produkter.

Privatpersoner och företagare kan handla ur hela sortimentet.
Tillsammans med ett noggrant urval av starka pålitliga leverantörer kan vi erbjuda ett brett sortiment med hög kvalitet.

Lager

Ett stort lager krävs för att ge maximal service och snabba leveranser och det har vi för din skull som kund hos på Sandbergs.

Du kan beställa dina varor och få dem hemkörda direkt till dörr samma dag eller 1-3 arbetsdagar men, du är givetvis välkommen att hämta dina produkter i Östersund och Örnsköldsvik.

Vi hälsar alla våra kunder såväl gamla som nya, stora som små, varmt välkomna till Sandbergs i Jämtland AB – SIJAB.COM.

FöretagsÄgare/Ledning

porträtt bild av Magnus Bergström

Magnus Bergström
Ägare – VD – Försäljning
magnus@sijab.com
070-330 16 32

porträtt bild av Henrik Bergström

Henrik Bergström
Ägare – Webb – Marknad – IT – Försäljning
henrik@sijab.com
070-666 23 11

PERSONAL

Porträttbild av Ronnie Lubell

Ronnie Lubell
Innesäljare
ronnie@sijab.com
070-330 16 26

porträtt bild av Mattias Holmström

Mattias Holmström
Säljare – Key Account Manager
mattias@sijab.com
070-330 12 06

Porträttbild av Patrik Melander

Patrik Melander
Verkstadsansvarig
patrik@sijab.com
070-330 16 59

Porträttbild av Tomas Björkbacka

Tomas Björkbacka
Lageransvarig
tomas@sijab.com
070-330 16 45

Porträttbild av Ingvar Ångnell

Ingvar Ångnell
Lager
info@sijab.com
063-51 11 10

Porträttbild av Ida Krylén

Ida Krylén
Backoffice
ida@sijab.com
070-330 16 95